Поради щодо вибору пюпітра

Поради щодо вибору пюпітра

Одна з труднощів музиканта - знайти відповідне обладнання. Доступно так багато різних варіантів, що буває досить складно зрозуміти, який варіант краще всього підходить для вашої ситуації. Ця стаття надасть вам інформацію, яка дозволить вам з'ясувати, як самостійно вибрати кращий пюпітр саме для вас. Більш того, ми дамо вам кілька відмінних рекомендацій, які допоможуть вам в пошуку.

Що робить пюпітр хорошим?

По суті, пюпітри - одне з найменш різноманітних пристосувань. Проблема зі спробою з'ясувати, яку купувати підставку, полягає у виборі матеріалу, використовуваного для нарізування різьблення. Якщо різьблення на болті виготовлено ​​з неякісного матеріалу, з віком воно буде ставати все менш надійним. Це означає, що після деякого часу стійка може втратити здатність утримувати положення, що ускладнює її використання.

Стабільність пюпітра проти мобільності

Ще один фактор, про який слід пам'ятати, полягає в тому, що зазвичай існує компроміс між стабільністю і зручністю з пюпітрами. Чим простіше у використанні пюпітр і чим він легше, тим менш стійким він буде. Це не буде великою проблемою для тих, хто кладе на підставку тільки ноти, але для тих, хто використовує більш важкі книги (або папки з піснями), нестійкий пюпітр не підійде. Важка підставка також може бути громіздкою в ситуаціях, коли вам потрібно подорожувати.

Довговічність

Це не естетично, якщо під час виступу на вашій підставці будуть подряпини і пошкодження. Ви повинні бути впевнені, що ваша підставка витримає кілька ударів. Це особливо актуально, якщо ви плануєте подорожувати з підставкою. Під час подорожі складно встежити за великою кількістю різного обладнання. Цілком ймовірно, що ваш пюпітр може впасти або ударитися.

Висота

Якщо ви будете грати на музичному інструменті сидячи, може бути зайвим високе обладнання. Але якщо ви плануєте використовувати пюпітр стоячи, висота стає більш серйозною проблемою. Наприклад, багато музикантів, які грають на духових інструментах, повинні бути впевнені, що їх пюпітри досягають належного рівня.

У нашому інтернеті-магазині представлені кілька видів підставок для нот. Менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати пюпітр, який підходить саме вам.

Зворотній дзвінок